Enerji Ekonomisi Zirvesi 12 Mayıs Perşeme Günü Boğaziçi Üniversitesi’nde

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) ve Anbean Tanıtım Danışmanlık iş birliğiyle düzenlenen Enerjinin Öyküsü: Enerji Ekonomisi Zirvesi için geri sayım başladı. Enerjinin Öyküsü: Enerji Ekonomisi Zirvesi; 12 Mayıs Perşeme Günü Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Enerji ekosisteminin tüm bileşenlerinin yer alacağı zirvede; yenilenebilir enerji, çevre ve kaynak tüketimi, enerji verimliliği, enerji mevzuatı,santral teknolojilerinin gelişimi, akıllı şehirler, yaşam alanları ve daha birçok konu kapsamlı bir şekilde incelenecektir.

Soyak Holding İş Geliştirme Takım Lideri Gülcemal Alhanlıoğlu, Enerji İşleri Genel Müdürlüğü Enerji Yatırımları Daire Başkanı Ergün Akalan, IBM Teknik Satış Müdürü Server Tanfer ,İKA Enerji Yönetici Ortağı Koray Altınkılıç, Aldo Enerji Satış ve Operasyon Müdürü İhsan Uyar, SolarBaba Türkiye Güneş Enerjisi Platformu Yöneticisi Ateş Uğurel, Enercon Saha Değerlendirme Mühendisi Sercan Uysal ve daha birçok konuşmacı yer alacaktır.

Enerji ekonomisine ilgi duyan bütün öğrencileri ve sektör profesyonellerinin davetli olduğu etkinliğin detaylarını www.enerjininoykusu.com da bulabilirsiniz.

eez-sosyal-medya-6

PAYLAŞ