BRADY, Yeni dayanıklı mandallı boru işaretleri

Brady’nin yeni premium mandallı boru işaretleri çok dayanıklıdır ve kolayca uygulanabilir veya kaldırılabilir. Tüm mevcut standartlara uyum sağlayan yeni mandallı boru işaretleri, zorlu koşullarda bile boru içeriklerini ve akış yönünü açık bir şekilde gösteren tesis güvenliğini ve verimliliği destekler.mandalli boru isaretleri

Yapışkan kullanılmaz
Yeni mandallı boru işaretleri, 20 cm ve daha büyük çapı olan borular için idealdir ve borulara takılmak için yapışkanlara ihtiyaç duymaz. Boru işareti, kolayca iki kelepçe ile fiberglas taşıyıcıya uygulanır. Bu, boru işaretlerinin değiştirilmesini veya kaldırılmasını çok daha kolay hale getirir. Mandal sistemi, boru işareti güncellemelerinden sonra hızlı bir yeniden uygulamaya da imkan tanır. Mandallı boru işaretleri, yapışkan ihtiyacı olmadığından soğuk, sıcak, boyalı veya yağlı boruların tanımlanması için daha uygundur.

Dayanıklı malzemeler
Brady’nin mandallı boru işareti, paslanmaz çelik ve fiberglastan üretilmiştir. Bu dayanıklı malzemeler, boru işaretinin soyulmasını önleyecek ve endüstrilerin boruları uzun süre tanımlanmış halde tutmasını sağlayacaktır.

Sahada yazdırılabilir
Brady, her ülkede, endüstride veya şirkette mandallı boru işaretleri sağlar. Bazı boru işaretleri, termal transfer Brady yazıcısı kullanılarak tesiste yazdırılabilir. Boru işaretlerini tesiste yazdırma esnekliğini tercih eden şirketler için boş mandallı boru işaretleri sunulur. Brady, tesiste tamamlanabilecek önceden yazdırılmış tasarımlara sahip olan boru işaretleri de sağlayabilir. Mandallı boru işareti, Brady tarafından tamamen özelleştirilerek yazdırılabilir ve oluşturulabilir.

PAYLAŞ